Od roku 2010 se zabýváme tvorbou audiovizuálního obsahu pro účely interní či externí komunikace. Doba dlouhých korporátních videí je pryč. Jsme tým zkušených profesionálů, kteří Vám pomohou zlepšit a zjednodušit interní procesy například pomocí edukativních či jiných formátů videí v rámci Vašeho podnikání.

Komunikace s klienty se neustále mění a stěžejní kanály pro předávání informací a prodej jsou dnes především přes internet a sociální sítě. Zákazníci díky video obsahu poznají firemní hodnoty, produkty a přijdou k Vám. Rychle, stručně a jasně.

S námi neztrácíte čas, naopak získáte náskok před konkurencí. Při prvním setkání poznáme, zda jsme schopni Vaše představy zhmotnit v realitu. Nebojíme se výzev, zároveň neslibujeme, co nemůžeme splnit.

Stavíme na reálných poměrech, nevytváříme fiktivní obraz. Chceme předat sledujícím filozofii a myšlenku Vašeho podnikání. Věříme, že právě na tomto základě originality si zákazníci najdou tu pravou cestu k Vám.

 

321931005_503210618463221_5008834107868862924_n

LYSEK MEDIA, Martin Lysek, jednatel

 

O MNĚ

 

Nejčastěji se potkáte s Martinem, zakladatelem a tvůrcem myšlenky. Ženatý a taťka od rodiny, miluji bezprostřednost.

Ať jednám s živnostníkem či velkou firmou, chci, aby náš výsledek překonal očekávání. I díky tomu se posouváme v našich schopnostech kupředu.

Kladu velký důraz na autentičnost, což pokládám za obrovskou přednost v naší tvorbě. Těším se na každý podnikatelský příběh, který potkám.

Nezávazně si popovídejme o Vaší představě

Naši klienti

Přes 13 let v oboru nás zavedlo do různých podnikatelských sfér i do veřejné správy.

KDO JSME?